کامفوونت (Kamfovent)

komfovent

 

 

 KOMFOVENT علامت تجاری کمپانی AMALVA تولید کننده تجهیزات تهویه می باشد. هدف از تأسیس کمفوونت علاوه بر راحتی، آسایش و سلامت هوای محیط های داخلی ساختمان، معرفی سیستم های کارآمد و پر بازده بوده است. ما خود را متعهد به ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و عملکردی قابل اطمینان می دانیم و معتقدیم کمفوونت بدرستی کار می کند.

تاریخچه:

 

کمپانی آمالوا در 1997 در شمالی ترین قسمت اروپا در شهر ویلنیوس پایتخت کشور لیتوانی تأسیس گردید که تکنولوژی خود را از کشورهای اسکاندیناوی که ید طولایی در زمینه تهویه دارند خریداری نموده است.

از ابتدا فعالیت ما در زمینه داکت های تهویه، فیتینگ های مرتبط با آن بوده است. از سال 1999 تولید دستگاه های تهویه با طرح ها، امکانات و کاربردهای مختلف و با رنج 50 تا 100,000 m3/hr آغاز گردید. از آن زمان تاکنون این کمپانی اروپایی همیشه در حال رشد و پیشرفت بوده است. در حال حاضر تمام انرژی خود را به خلق و ارائه محصولات نوآورانه اختصاص داده ایم تا کلیه نیازهای مشتریان برآورد گردد. جهت این امر مفتخر به استخدام بیش از 430 کارمند و بکارگیری 30,000 m2 فضای تولید می باشیم و اهدافی که همچنان به آن پایبند می باشیم

عبارتند از:

تولید با سطح بالای کیفیت ضمن رعایت کلیه مسائل زیست محیطی جهت دستیابی به جهانی تمیزتر و بهتر، بهداشت و ایمنی شغلی سیستم عملکرد کمپانی منطبق بر استانداردهای کیفیت و محیط زیست شامل ISO 9001 و ISO 14001 می باشد

و همچنین تجهیزات دارای تأییدیه کیفی EUROVENT، TUV می باشند، همچنین این محصولات در تطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا می باشند، جهت برخی محصولات تاییدیه موسسه PASSIVE HOUSE نیز اخذ گردیده است. آمالوا عضو موسسه تجهیزات تهویه آلمان RTL نیز می باشد. توسعه کمپانی: در سال 1999شرکت زیر مجموعه AMALVA BALTIJA در شهر ریگا پایتخت لتونی با امکانات لازم جهت تولید، انبار و دفتر فروش به مجموعه اضافه گردید.

اولین فعالیت های ما در کشور روسیه منجر به بازگشایی دفتر تجاری مسکو در سال 2002 گردید. همچنین دیگر شهر روسی به نام رِزان در سال 2007 بعنوان مکانی جهت تولید دمپرهای ضد حریق انتخاب گردید. دیگر شرکت زیرمجموعه بنام کمفوونت در شهر مینسک در 2012 تأسیس گردید.

هر ساله سرمایه گذاران کمپانی جهت دستیابی هر چه بیشتر به اهداف کمپانی (تولید با کیفیت بالا) به جهت افزایش ابزارها و تکنولوژی های مدرن تولید و حتی تعداد پرسنل در تلاش هستند. استفاده از دانش و مهارت های مهندسین و متخصصین بومی و تجارب بدست آمده از شرکای خارجی به ما این امکان را می دهد تا بهترین راه حل های فنی را ارائه نماییم.

برای ما رشد و پیشرفت در حرکت به سمت جلو همراه با مشتریانمان، به اشتراک گذاری ارزش های مشابه هر دو طرف، رفع نیازها و انتظارات مشتریانمان خلاصه می شود و همراه با شرکا به سمت اهداف جدید و جاه طلبانه گام بر می داریم.

جهت مشاهده محصولات مرتبط با برند کامفوونت کلیک نمایید