برند

هیتما یک شرکت ایتالیایی بین المللی با 15.000 متر مربع کارگاه واقع در پادوا نزدیک به ونیز، یکی از شهرستان تاریخی فوق العاده در ایتالیا است. لشرکت هیتما محصولاتی تولید میکند که با فن آوریهای متنوع جهانی ارائه می شود و طیف گسترده ای از محصولات و خدمات در زمینه های تبرید صنعتی، چیلرهای تهویه مطبوع، فن آوریهای اقلیم های متفاوت، اختراعهای مختلف در عرصه تهویه مطبوع و راهکارهایی برای بحث هوای فشرده دارد. در شرکت هیتما برای کمک به پیروزی مشتریان سخت کار میکنند. تقریبا با یک تمرکز ساده برای رشد، با پیش بینی کردن نیازهای مشتری بهترین راه حل را ارائه میدهند و میتوانند از رقبای خود سبقت بگیرند. طرح حمایت از مشتریان با دادن پاسخ سریع به نیازهای ایشان در سراسر جهان آنها را دلگرم میکند. شرکت هیتما به دنبال بکارگیری فن آوری های نوین و جدید برای کمک به مشتریان و محیط زیست با استفاده از منابع انرژی در راههای کارآمد تر و مقرون به صرفه تر است. محیط زیست سالم و تعهد در قبال انرژی اولویت های مهم برای اکیپ مهندسی و ریاست در شرکت هیتما هستند هدف شرکت این است که راه حل های نوینی در ارائه مزایا و فن آوری صرفه جویی در انرژی در محصولات را به کار ببرد. رسالت شرکت هیتما که در نام تجاری آن بیان شده، به این صورت است که: ما به سختی کار میکنیم تا همیشه پاسخگو باشیم.

کمپانی BINI CLIMA واقع در شهر ROVERETO شمال ایتالیا در زمینی به مساحت 11,000 مترمربع احداث شد و فعالیت خود را در سال 1918 در زمینه صنایع گرمایشی بصورت تخصصی برای کلیساها و کارخانجات آغاز نمود تا سال 1977 که خط تولید دستگاه های هیدرونیک (انواع فن کویل و مینی هواساز) نیز در این کمپانی راه اندازی گردید. از سال 1977 تاکنون 1,100,000 دستگاه فن کویل در سرتاسر جهان عرضه و نصب گردیده است که از این تعداد 14,400 عدد مربوط به جزیره نخل دبی می باشد. (همکاری کمپانی BINI CLIMA با یورک و تولید بصورت OEM) کمپانی BINI CLIMA دارای گواهی مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 در زمینه طراحی، ساخت و تجاری سازی و گواهی کیفی از موسسه EUROVENT می باشد. لازم به ذکر است این کمپانی با کمپانی های EUROCLIMA، AUSTRIA همکار و همگی تحت مدیریت گروه EUROCLIMA می باشند و گواهی EUROVENT جهت گروه EUROCLIMA صادر گردیده است.
KOMFOVENT علامت تجاری کمپانی AMALVA تولید کننده تجهیزات تهویه می باشد. هدف از تأسیس کمفوونت علاوه بر راحتی، آسایش و سلامت هوای محیط های داخلی ساختمان، معرفی سیستم های کارآمد و پر بازده بوده است. ما خود را متعهد به ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و عملکردی قابل اطمینان می دانیم و معتقدیم کمفوونت بدرستی کار می کند.
شرکت جیوکو سولوشنز Solutions Gioco در اصل ایده یک مهندس ایتالیایی به نام گوستاوو جیوکو بود که با هدف توسعه محصولات مربوط به حوزه انرژی های جایگزین در سطوح صنعتی و گسترش قابلیت خود در سیستم های یکپارچه در سال 2012 تاسیس شده است.