KLS

درباره KLS


شرکت KLAS در سال 2003 در زمینه تولید و بازرگانی تجهیزات صنعت تبرید و گرمایش و سرمایش در شهر ازمیر ترکیه تاسیس شد. در سال 2005 با هدف سازماندهی تجربه حرفه ای 30 ساله بنیان گذاران خود در صنعت تولید تجهیزات تهویه مطبوع در ازمیر ترکیه تولید تجهیزات خود را تحت برند KLS آغاز کرد. مساحت کارخانه این شرکت در حال حاضر 13500 متر مربع بوده و تعداد 150 نفر در دفاتر و کارخانه این شرکت مشغول به فعالیت می باشند. دفاتر شرکت KLS در شهرهای ازمیر، آنکارا و استانبول واقع شده اند و به واسطه یک شبکه فروش گسترده تولیدات این شرکت به بازرهای داخل و خارج ترکیه ارسال می شود.

تولیدات این شرکت شامل انواع مختلف هواساز معمولی و هایژنیک، روف تاپ پکیج های هایژنیک، فن کویل، هیت ریکاوری، کندانسینگ یونیت، برج های خنک کننده با فن های آکسیال و رادیال، یونیت هیتر و تجهیزات صداگیر می باشد. چیلرهای این شرکت هم با همکاری با برندهای معتبر مانند برند KTK ایتالیا تامین میگردد.

با ارایه تجهیزات قابل اعتماد و باکیفیت KLS به یک برند خوشنام و معتبر در زمینه پروژه های مختلف به خصوص بیمارستانی تبدیل شده است و در این زمینه هم رزومه درخشانی دارد. تضمین کننده این کیفیت استانداردها و گواهی نامه های EUROVENT، GOST-R، DIN 1946/4 Hygienic، TSE، CE، ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007  می باشد.

این شرکت با تکیه بر اصل مشتری مداری در مهندسی و کیفیت، درخواست های مشتریان خود را جامه عمل پوشانده و مطابق با نیاز ایشان تجهیزات با کیفیت تولید می کند.

مشاهده وب سایت
ARSH BONIAN ARSH BONIAN

برندها

ARSHBONYAN-KTK
ARSHBONYAN-KLS
ARSHBONYAN-ABT