درباره ما

ARSH BONIAN

شرکت عرش بنیان توس در سال 1379 با اهداف ارائه خدمات مهندسی در زمینه های طراحی ، مشاوره و اجرای تاسیسـات مکانیکی و برقی، و همچنین تدارک ملزومات و تجهیزات تاسیساتی و تهویه مطبوع توسط آقـای مهندس حبیب یـحیی زاده مشهدی (مدیـرعامل) تاسیس و بنیان گذاری شد.

فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه آذرآبادگان تبریز در سال 1352 در رشته مهندسی مکانیک و بیش از 40 سال سابقه مدیریت در بخشهای دولتی و دانشگاهی و نظام مهندسی در کل کشور بزرگترین پشتوانه این مجموعه بوده است.

پایه اصلی شرکت از آغاز تا کنون مهندسی بوده و همواره تمام تلاش و خط مشی این مجموعه انجام کلیه کارها با علم روز و تکنولوژی روز مهندسی بوده و خواهد بود که در این خصوص بخش R&D شرکت همواره یکی از فعال ترین قسمتهای مجموعه بوده است.

زمینه فعالیت شرکت از آغاز تا کنون به 3 بخش اصلی تقسیم گردیده که جهت اطمینان خاطر کارفرمایان محترم همواره مکمل یکدیگر بوده تا بتوان در زمینه تاسیسات که بدون شک یکی از چالش برانگیزترین بخش های پروژه می باشد، آرامش خاطر و خیالی آسوده از حضور یک تیم تخصصی و مجرب برای کارفرمایان محترم فراهم آوریم که رزومه و سابقه فعالیت چندین ساله شرکت به پیوست موید این مطلب است:

1- طراحی، نظارت و مشاوره تاسیسات برقی و مکانیکی

2- اجرا و پیمانکاری تاسیسات برقی و مکانیکی

3- تامین متریال تاسیسات مکانیکی و یرقی و تجهیزات تهویه مطبوع، سرمایشی و گرمایشی به همراه نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش گسترده در کل کشور

اکنون پس از گذشت نزدیک به 20 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی، اجرا و تامین سیستمهای تاسیسات و تهویه مطبوع به عنوان نماینده انحصاری کمپانی های KLS (از تولید کنندگان بزرگ و با کیفیت تجهیزات تهویه مطبوع) ، HITEMA و BINI Clima با استاندارد یوروونت در خصوص واردات، فروش، خدمات پس از فروش و تهیه قطعات مورد نیاز سیستمهای تهویه مطبوع در حوزه کشورهای CIS (تاجیکستان، ترکمنستان و افغانستان)، ایران، عراق و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس می باشد.

ARSH BONIAN ARSH BONIAN
ARSH BONIAN

بدون شک خدمات پس از فروش بسیار مهمتر از فروش بوده و این شرکت از آغاز فعالیت بازرگانی خود، واحد خدمات پس از فروش گسترده خود را در کل کشور با آموزش و به روز کردن اطلاعات سالانه مدیران این قسمت در کمپانی های طرف قرارداد و همچنین آموزش نیروهای اجرایی در داخل کشور، راه اندازی نموده و آماده ارایه خدمات 24 ساعته به کارفرمایان محترم بوده و خواهد بود.

ARSH BONIAN
ARSH BONIAN
ARSH BONIAN

با عنایت به قوانین جدید دولت محترم در سال جاری و خط مشی کشور مبنی بر حمایت از تولید داخل، واردات برخی تجهیزات ممنوع گردیده است. لذا این مجموعه نیز مسیر کاری جدید خود را در تولید تجهیزات تهویه مطبوع در داخل کشور با تکنولوژی کمپانی های طرف قرارداد علی الخصوص کمپانی های اروپایی قرار داده است و اقدامات لازم جهت تاسیس کارخانه را عملی نموده است تا علاوه بر ارایه و واردات کـالاهای مورد نظر از خارج کشور، به عنـوان تولید کننده سیستمهای تهویه مطبوع با کیفیت و تکنولوژی روز اروپا بتواند در خدمت کارفرمایان محترم باشیم.

این شرکت با تکیه بر توانمندیها و تجارب مدیران و پرسنل خود توانسته در اکثر شهرهای بزرگ کشور عزیزمان رزومه و نقش مهمی در پروژه های بزرگ کشور ایفا نماید. در شهرهای تهران- مشهد و شیراز دارای دفتر و همچنین در شهرهای اصفهان – یزد و قم دارای نمایندگی انحصاری می باشد.


ARSH BONIAN

برندها

ARSHBONYAN-KTK
ARSHBONYAN-KLS
ARSHBONYAN-ABT